2022 Kış Bahçesi Fikirleri

2022 Kış Bahçesi Fikirleri

Günümüz trendlerinde oldukça ilgi gören kış bahçeleri soğuk kış günlerinde bizi dışarıya dâhil ederken aynı zamanda köşemizde sıcacık oturma imkânını sağlıyor. Düşük ya da ortalama bütçe planlamasında da kış bahçesi yapılabiliyor yüksek standartlarda da. Burada sadece doğru ekip ve doğru tasarım devreye giriyor. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz veya profesyonel öneriler ile fikirlerinizi şekillendirebileceğiniz kusursuz bir kış bahçesine sahip olabilmek İzmir iç mimar ekibiyle çok kolay.

2022 Kış Bahçesi Fikirleri

2022 Kış Bahçesi Fikirleri

Kış Bahçesi İçin Yapısal Öneriler

Genellikle villa ya da müstakil evlerde gördüğümüz kış bahçeleri günümüzde apartman dairelerindeki balkonlarda ya da teraslarda kolaylıkla ve aynı şıklıkla elde edilebiliyor. Eğer müstakil bir eve sahipseniz son dönemlerde ülkemizde de oldukça yaygınlaşan veranda üzeri kaplamayı tercih edebilirsiniz. Kaplamalar yine sizlerin tercihleri doğrultusunda şekillenebiliyor. Ahşap sevenlerdenseniz ahşabı geniş pencereler ile harmanlayabilir dış dünya ile iç içe kalabilirsiniz. Eğer Kış aylarında ılıman iklim şartlarına sahip bir yerde yaşıyorsanız açılır kapanır tente tercih edebilirsiniz. Ya da hem dışarıda olup hem de sıcacık bir ortam diliyorsanız tamamen camla kapatabilirsiniz. Balkonlarımızda ise genellikle hem dışarıya dahil olmak hem de ortam sıcaklığını koruyabilmek adına cam kapatmalar daha çok tercih edilir. Aynı zamanda olası yağmur ve rüzgâr nedeniyle kirlenen balkonun kolayca temizlenmesi konusunda sizlere kolaylık sağlar.

Tüm bunların hangisinin evinize uyacağını belirlemek ve hayalinizdeki kış bahçesine kavuşmak için yenilikçi ve dinamik ekibi ile sizleri memnun etmeye odaklı İzmir iç mimar ekibine güvenebilirsiniz.

Kış Bahçesi İçin Dekoratif Öneriler

Günümüzde şıklıkla doğallığın iç içe olduğu, ağır görünümlü kalabalık eşyalardan ziyade portatif eşyaların sağladığı kolaylığın daha çok talep edildiği görülüyor. Eğer geniş bir kış bahçeniz var ise ahşap ve ferforje birlikteliğinin sunduğu muhteşem uyumu gösteren masa ve sandalye takımı seçerek hem doğallığı hem de şıklığı yakalayabilirsiniz. Balkonlarınız için ise katlanır masa ve sandalye tercihleri sizler için daha kullanışlı olacaktır. Küçük dokunuşların çok değerli olduğu önerilere gelecek olursak led ışıklar ve sevdiğiniz bitkiler sizlere ayrı bir huzur verecektir. Ayrıca kokulu mumlar yakarak geceleri dingin bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Küçük dokunuşlar ile büyük mutluluklar yakalamak için tüm ekibimiz ile sizlerleyiz.