3D Çizim

3D ÇİZİM

Profesyonel ekibimizle kusursuz ve kaliteli olarak uygulamaktayız.

Mimari ve İç Mimari projelerimizde müşterilerimizin en çok ilgisini çeken ve en eğlenceli aşama 3D çizim aşamasıdır. Sizlerin taleplerini ve isteklerini en doğru ve estetik şekilde uygulayacağımız projelerimizin doğru ölçek ve malzemeler kullanılarak en son hali ile görsel sunum haline getirdiğimiz aşamadır. Siz değerli müşterilerimizin, yapacağımız işi yapınızın üzerinde birebir görmesini sağlayacağımız 3D çizim aşamasını profesyonel ekibimizle kusursuz ve kaliteli olarak uygulamaktayız.

Bizler Decomes ekibi olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı tam ve eksiksiz olarak belirlemek adına 3D render aşamasının yanında video görseller de hazırlayarak projemizin son halini sizlere daha keyif alacağınız şekilde sunmaktayız.

3D Çizim işlemi nedir?

Nasıl hazırlanır?

3D çizim ve render aşaması profesyonel ekipler tarafından hazırlanmalıdır. Yapılacak projelerin ustalık değil, tasarım işi olması için İç Mimar ve Mimarlar ile çalışmanız hayati önem arz etmektedir. Bunun için ekiplerimiz öncelikle projelendirmek istediğiniz alanın ölçülendirme işlemini yaparlar. Mimar ve İç Mimarlarımız sizlerle istediğiniz uygulamalar için detaylı bilgi alır ve mekanınıza en uygun şekilde yapılması gereken işlemler için tavsiyeler verir, renk ve doku üzerinde alınan kararlar sonrasında tasarım sürecine geçilir. Mekanın tasarlanması ve birebir ölçekte hazırlanması işleminin tamamlanması sonrası renk ve dokular belirlenir ve Render aşamasına geçilir. Projeniz ile ilgili görseller hazırlandıktan sonra Decomes ekibi olarak sizler için video görseller hazırlar ve yapınızın her bölümünü görebileceğiniz video render hazırlarız. Bütün işlemler bittikten bizler için en eğlenceli kısım olan sizlerle yaptığımız projeleri paylaşma aşamasına geliriz. Gerekli görülmesi durumunda projenizle ilgili revizeler hazırlanır ve imalat sürecine geçilir.

Şimdi Tam Zamanı!

İzmir içi ücretsiz keşif, ücretsiz 3D çizim, üstün perfomanslı enerji belgeli ısı yalıtım teklifleri için şimdi tam zamanı!