Ev dekorasyonunda Taş Duvarlar ve Duvar Kâğıtları

Ev dekorasyonunda Taş Duvarlar ve Duvar Kâğıtları

Evimiz iş yerimiz dışında en çok vakit geçirdiğimiz en özel alanımız. Dolayısıyla ev dekorasyonumuzda seçtiğimiz en küçük parça bile önemli hale geliyor. Dekorasyonda ergonomik konforun dışında ruhumuza ve enerjimize iyi gelen her eşya ve detay ilgimizi çekiyor. Evimizin en temel yapısı olan duvarlarımız için seçtiğimiz renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri kanıtlanmıştır. Bir mağazaya ya da herhangi bir yere girdiğinizde bazen ferahladığınızı bazen de daraldığınızı mutlaka hissetmişsinizdir. Mekanların enerjileri vardır çünkü. Doğru tasarım ve renk uyumu ile huzuru yakalayabilirsiniz. Bu konuda alanında uzman olan İzmir iç mimar tasarımlarından yardım alabilir ve sizin için en doğru seçimi elde edebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda Taş Duvarlar ve Duvar Kâğıtları

Ev dekorasyonunda Taş Duvarlar ve Duvar Kâğıtları

Taş Duvar Dekoru Nasıl Olmalıdır?

Taş duvar dekorasyonu genellikle evimizin salonlarında bir bölüm için tercih edilse de günümüzde ünlenen modasıyla evin tüm duvarları için de tercih edilebiliyor. Buradaki önemli nokta evimizin genel dekorasyonundaki görsel uyumu sağlamak adına doğru tercihler yapabilmektir. Genellikle salonlarda televizyon ünite arkasına uygulanan taş kaplamalar ile doğal görünümlü sıcak mekanlar elde edilebilir. Ev dekorasyonu doğru tercihlerle ferahlık verirken yanlış tercihlerle sizi bunaltabilir ve kullanım alanlarınızı kısıtlayabilir. Olumsuz bir durumda dekorasyon sonrasında ortaya çıkabilecek dağınıklık da ekstra canınızı sıkabilir. Sizler için en özel tasarımları sunan İzmir iç mimar ekibi profesyonel çalışma ilkesi ve dinamik yapısıyla içinize sinecek en doğru dekorasyonu sizlerle buluşturabilir. Kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet veren ekibimiz sizlere rahat bir nefes aldıracaktır.

Duvar Kağıtları Seçimlerinize Işık Tutan Öneriler

Duvar kâğıtları malzeme yapısı, renkleri ve çeşitli desenleri ile geniş seçenek skalasına sahiptir. Bu nedenle doğru seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Öncelikle duvar yapınıza göre duvar kâğıdı tercih etmelisiniz. Çünkü bazı evlerde uzun kullanımdan kaynaklı duvarlarda kabarıklık ve deformeler olabilir. Bunun dışında desenli tercihler hizalama konusunda risklidir. Mutlaka işinin ehli tarafından uygulanması gerekir. Banyo tuvalet ve mutfaklar için nemli ve buharlı şartlara dayanıklı kolay silinebilen malzeme seçilmelidir. Odalarınızda ise seçimleriniz odanızın büyüklüğü ve küçüklüğü doğrultusunda değişebilir. Ayrıca evdeki dekorasyon tarzınıza uyumlu bir tercih yapmanız önemli bir husustur. Ferah bir alan yaratmak isterken kendinizi boğucu bir alanda bulabilirsiniz. Sizlere uyacak en iyi önerilerimiz ve profesyonel ekip çalışmamız ile evinizi baştan yaratabilirsiniz.