İzmir Banyo Tadilatı

İzmir Banyo Tadilatı

İzmir banyo tadilatı konusunda oldukça iddialıdır. Banyo tadilatı öncesinde uygun proje tasarlanmalıdır. Duş kabininin yeri, klozet modeli ve yeri, banyo dolabı, çamaşır makinesi gibi etkenlere karar verilmelidir. Tüm bunların belirlenmesinden sonra ölçüm yapılmaktadır. Daha sonrasında ise boru hattı döşenir. Deyimli ustalarımız ile tesisat için gerekli işlemleri yaparak, banyo dolabı, sıcak soğuk ve gider boruları, klozet için çıkış, sıcak soğuk musluk ve çamaşır makinesi giderleri döşenmektedir. Ayrıca bütün bunlarla birlikte eşyalar da hesaba katılarak banyo tadilatı yapılmaktadır. Banyo tadilat işlemlerinde 25-30 yıllık evlerin fayansları harçla yapılmaktadır. Deneyimli ustalarımız ile duvar ve zemin tadilatı yapmaktayız. Memnun kalmadığınız ve kullanışsız olduğunu düşündüğünüz banyolarınızı yenileyerek kullanışlı banyolara sahip olabilirsiniz.

Banyo Tadilat Modelleri

Banyo tadilat işlemleri, değişiklik yapmayı düşündüğünüz ve memnun kalmadığınız banyolara yeni bir görünüm kazandırmak için yapılmaktadır. İzmir banyo tadilatı konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Banyo tadilat modelleri, banyonuzda değişiklik yapmayı düşündüğünüzde ideal seçeneklere sahiptir. Bu banyo modelleri ile estetik ve kullanışlı banyolara sahip olabilirsiniz. Evlerdeki odalar gibi banyolarda da farklı bir hava vardır. Bu yüzden banyo tadilatında duvarlar büyük öneme sahiptir. Tadilat hizmetimizde ilk olarak duvarları yenileyerek başlamaktayız. Küçük banyolar için, akıllı banyo düzenlemeleri ve eşyalar için özel saklama alanları oluşturmaktayız. Bu alanlar sayesinde ihtiyacınız olan saklama alanlarına kavuşabilirsiniz. Banyonuzu yenileyerek, modern ve keyifli banyolara sahip olabilirsiniz. Banyo yenileme süreci zor olduğu için kusursuz olarak yapılmadığında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ancak firmamızı tercih ederek bu hayal kırıklığından kurtulabilirsiniz.

İzmir Banyo Tadilatı

İzmir Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı Fiyatları

Banyo tadilatında fiyatlar banyonun büyüklüğüne ve yenileme işleminin kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. İzmir banyo tadilatı fiyatları, banyonun bir kısmını yenilemek bile fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Çünkü banyo tadilat işlemlerinde tesisat malzemelerinin özellikleri ve maliyeti büyük öneme sahiptir. Tüm bunlarla birlikte maliyet hesabı yapılmaktadır. Küçük, normal ve lük banyolar için tadilat fiyatları değişiklik gösterebilir. Ayrıca tadilat işlemi sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatları büyük ölçüde etkilemektedir. Banyo tadilatı ne kadara mal olur diye düşünüyorsanız, endişe etmeyin, ortalama fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Montaja girmen sadece banyo zemini de onarılmaktadır. Sadece banyo zemininizi de onarmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Montaj maliyetleri hesaplanırken banyonun nasıl yapılacağı dikkate alınmaktadır. Banyonuz için yapılan bu tadilat işlemleri sayesinde estetik ve modern banyoya sahip olabilirsiniz.