İzmir Komple Tadilat

İzmir Komple Tadilat

İzmir komple tadilat konusunda hizmet veren ve işini kaliteli ve özenle yapan firmamız ve profesyonel kadromuz ile daima dekor yenilme ve tadilat işlemleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Komple ev tadilatı yaptırmayı düşünüyorsanız ve nasıl yapılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Tadilata başlamadan önce plan yapılmaktadır. Büyük kapsamlı tadilatlar altyapı ve üst yapı olarak planlanmaktadır. Birinci aşamada alt yapı tadilatı yapılmaktadır. Alt yapı tadilatı elektrik, su tesisatı, kalorifer tesisatı, kırma dökme, sıva ve şap işlemleridir. Bu işlemler bir hafta ile 10 gün arasında sürektedir. Öncelikli olarak sökme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra ise dolap sökümü, banyo vitrifiyele bataryalarının sökümü yapılmaktadır. Kapılar ve dolaplar sökülmektedir. Banyo duvar fayansları kırılır ve koridor fayansı ve mutfak fayansı da sökülmektedir. Genel söküm işlemlerinden sonra istek ve ihtiyaçlarınıza uygun, teknik ve görsel birikimimiz sayesinde yapılması gereken uygulamaları en ince detayına kadar özenle yapmaktayız.

İzmir Komple Tadilat

İzmir Komple Tadilat

Hayalinizdeki Eve Sahip Olmanızı Sağlıyoruz

Komple tadilat bir mekânın, mutfak, banyo, kapı, tesisat, boya gibi tüm işlemlerinin birden yenilenmesidir. Komple tadilat yapımına karar verildikten sonra tadilat yapılacak alanı iç mimarlarımızla detaylı olarak inceleyerek gerekli ölçüleri alıyoruz. İzmir komple tadilat firması olarak yapılması istenen tadilat işlemleri hakkında ev ve mekân sahiplerinden alınan talepleri listeleyerek dekorasyon önerileri görüşülmektedir. Tadilat yapılacak alana ait tasarımlar ev sahiplerine sunulduktan sonra tasarım süreci başlamaktadır. Firmamız kapsamında verdiğimiz komple tadilat hizmeti ile evinizi baştan aşağı yenileyerek yepyeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Evinizden sıkıldıysanız, daha modern bir eve sahip olmak istiyorsanız, komple tadilat hizmetlerimizden ve ayrıcalıklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

 

İzmir Komple Tadilat Fiyatları

Komple tadilat fiyatları yaptırılacak işe ve alanın sayısına göre değişiklik gösterebilir. Evin sadece mutfak ve banyo tadilatı dışında tüm alanların tadilatının yapılması işçilik, tasarım ve hizmet bedeli gibi fiyatlandırma kalemlerini etkilemektedir. İzmir komple tadilat fiyatları Mekânın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişmekle birlikte ek tadilat sürelerine göre de değişiklik göstermektedir. İşçilik hizmetinde birçok işin yapılması fiyatları da etkilemektedir. Ayrıca kullanılacak malzemelerin kalitesi, ürün farklılığı veya e kadar ürün kullanıldığı gibi özeliklere göre de fiyatlar değişebilmektedir. Komple tadilat denildiğinde akla gelenler elektrik tesisatı, su tesisatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, tavan tadilatı ve pencere tadilatına kadar birçok şey komple tadilata girmektedir. Bu yüzden maliyetler de bu özeliklere göre belirlenmektedir.