İzmir Mimar Hizmeti

İzmir Mimar Hizmeti ile İşinizi Kolaylaştıracak Mutfak Dekorasyon Ürünleri

Özellikle ev hanımlarının işini kolaylaştıracak birçok mutfak dekorasyon ürünü bulunmaktadır. İzmir mimar desteği sayesinde sizlerde yaşan alanlarınıza işlevsellik katabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi yazı tahtasıdır. Mutfak duvarına asılan yazı tahtasına bireyler tariflerini yazabilir ve bu şekilde yemek ya da pasta çeşitleri yapılırken tarifler karşısında olur. Bunun yanı sıra mutfak duvarına asılacak olan raflar dekorasyon açısından oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Mutfak tezgahının üzerine yapılacak olan küçük askılar mutfak araç gereçlerinin daha rahat kullanımında bireylere yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte yine tezgah üzerine asılacak olan tutacaklar birçok eşyayı tutabilmekte ve bu şekilde mutfak eşyaları bireylerin elinin altında olmaktadır. Mutfak dekoruna uygun olarak imal edilmiş duvara asılacak bir saat de bireylerin işini kolaylaştırmaktadır.

İzmir Mimar Hizmeti

İzmir Mimar Hizmeti

Mutfak Rafları ile Düzeni Kolaylaştırın!

Tezgah üzerine ya da mutfak duvarına asılacak olan raflar ile mutfaktaki kalabalık görüntü yok edilebilir ve mutfak eşyaları bu raflara dizilebilir. Özellikle tezgah üzerine yapılacak olan raflara yıkanan tabaklar dizilebilir ve kuruması beklenebilir. Mutfak tezgahı üzerine yapılacak olan raflar sayesinde bireyler kullanacakları araç gereçlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve bununla birlikte daha düzenli bir görünüm elde edebilirler.  Duvara yapılacak mutfak rafları içerisine baharatlıklar dizilebilir ya da makarna gibi yiyecekler kavanoz ile bu raflarda bekletilebilir. Bu raflar kişilerin tercihine göre renkli ya da duvar rengine uygun bir renkte olabilir. Bu raflara mutfak eşyaları konulabildiği gibi bitkiler gibi dekorasyon ürünleri de konulabilir. izmir mimar, gerçekleştirdiği özel tasarımlar sayesinde mutfağınıza yeni bir boyut kazandıracak.

Mutfak Dekorasyon Ürünleri Arasında En Işıltılısı Pleksiler

İzmir mimar desteği ile oluşturulan tasarımlarda yenilikçi ve modern bir yapı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda trend ürünlerin kullanımı ile yenilikçi tasarımlar açığa çıkmaktadır. Son dönemlerde en çok tercih edilen mutfak dekorasyon ürünlerinden biri de pleksilerdir. Pleksi maddeden yapılan duvarlara yapıştırılan pleksiler farklı şekillerde kişiye özel olarak ya da farklı hazır çeşitlerde kullanılabilir. Mutfak dekorasyonuna uygun olarak üretimi yapılan bu ürünler genellikle mutfak eşyalarını yansıtmaktadır. İsme özel şekilde de yapılan pleksiler  mutfak dekorasyonuna daha ışıltılı bir hava katmaktadır. Duvara yapışabilen ya da masa üzeri için dik durabilen pleksiler mutfak dekorasyonunda genellikle isim yazdırılarak ve mutfak eşyalarının yansıtılması şeklinde kullanılmaktadır. Mutfak girişi kısmında isteğe göre farklı yazılar yazdırılarak da kullanılabilmektedir.